PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=594842}
5,7 14 737
ocen
5,7 10 1 14737
4,7 3
oceny krytyków
Bokser
powrót do forum filmu Bokser
Amiga1240

Ty na pewno zagrałbyś lepiej. Następny krytyk od siedmiu boleści. Nie ma to jak zjechać film po całości w jednym zdaniu nie podając żadnych argumentów. "Żenująca gra aktorska... ogólnie film słaby". Co to znaczy? Na jakiej podstawie wysnuwasz tak daleko idące wnioski? Co w tej grze jest tak żenującego w/g Ciebie i dlaczego twierdzisz, że film jest słaby? Umiesz rozwinąć tę swoją "myśl"?

Amiga1240

Ty na pewno zagrałbyś lepiej. Następny krytyk od siedmiu boleści. Nie ma to jak zjechać film po całości w jednym zdaniu nie podając żadnych argumentów. "Żenująca gra aktorska... ogólnie film słaby". Co to znaczy? Na jakiej podstawie wysnuwasz tak daleko idące wnioski? Co w tej grze jest tak żenującego w/g Ciebie i dlaczego twierdzisz, że film jest słaby? Umiesz rozwinąć tę swoją "myśl"?

ocenił(a) film na 4
Amiga1240

żenujący? a co Cię w nim zażenowało? albo - za co twórcy, aktorzy mają się wstydzić? gra była bardzo dobra - co od nich chcesz? rewelacyjna Anna Przybylska, Bobrowski średnio. a co masz do Krzysztofa Kiersznowskiego? zdjęcia - w miarę. sam scenariusz też dobry - podkreślone momenty kulminacyjne, zero różowej waty cukrowej.
film można obejrzeć, no Gladiator to nie jest. ale stratą czasu tego bym nie nazwała. warto obejrzeć chociażby po to żeby samemu go ocenić

jotwu

zenujaca gra aktorska rodem z m jak milosc
to wam sie podobalo - mi nie przypadl ten film wogole do gustu ..
Film byl po prostu slaby nie bylo pomyslu na lepszy scenariusz - moze ktos ma inny gust filmowy i wytrwalosc
mnie denerwuje polskie kino ktore robi debili z widzow ocena 5.7 od 4700 osob - pokrywa sie z tym co napisalem
pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
Amiga1240

Musisz być potężnym znawcą tematu skoro tak dobrze znasz M jak Miłość ,a bardziej M jak Masakra. Tu zasiany został autentyzm i zero jakiegokolwiek udawania. Naucz się rozróżniać bzdety serialowe naszpikowane udawaną aktorską grą od historii, które dzieją się na wyciągnięcie ręki. Obyś Ty nigdy nie był na takim rozdrożu na jakim był główny bohater. Trudne wybory to samo życie.
Oglądając ten film człowiek ma wrażenie , że stoi tuż obok i na własne oczy widzi dramat rodzinny, dramat ,który jest osaczony jedną z najlepszych ścieżek dźwiękowych ostatnich lat w polskim kinie. 5.7 na fw to jakaś kpina. Podniecajcie się nadal Transporterami ,Hostelami i American Pie bo przecież to wspaniałe dzieła, które są podstawą współczesnego kina. Gratuluję.

djrav77

sama historia tak ale przedstawienie jej (scenariusz i wykonanie) nie przekonalo mnie
tak jestem fanem kasi cichopek :)
ostatnio ogladalem film WOJOWNIK .. o rozdrozu dwoch braci ojcu alkoholiku..tragedi jednego w iraku . tragedi drugiegi (bank chce zabrac dom bo brak kasy na kredyt) .. zagrany rewelacyjnie ..
takie filmy mnie przekonuja i w spokoju moge je polecic .. polak niestety nadal nie potrafi..

http://www.filmweb.pl/film/Wojownik-2011-499338

ocenił(a) film na 4
Amiga1240

Zgadzam się. Film bardzo słaby. Jeżeli ktoś dostrzegł tam jakieś pozytywne aspekty to niech się tym
cieszy. Ogólnie historia jest bardzo ciekawa i jeżeli wziąłby się za nią jakiś naprawdę dobry reżyser to
mógłby być z tego naprawdę dobry film. A tak tylko pozostał żal, że musiałem stracić półtorej godziny na oglądanie tego filmu. Oglądając ten film czułem, że jest jakiś płytyki. Żeby ten film odebrać emocjonalnie trzeba albo byłoby taką hisorię przeżyć samemu albo mieć naprawdę bardzo dobrze roziniętą u siebie empatię.
Odradzam obejrzenie tego filmu. Ciekawsze byłoby pewnie i na pewno bardziej wzruszające przeczytanie jakiejś notki biograficznej Przemysława Salety na którego życiu ten film był wzorowany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones