PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=27}
5,8 3 460
ocen
5,8 10 1 3460
Ciemna strona Wenus
powrót do forum filmu Ciemna strona Wenus

Wagner to piękno ucieleśnione, klasa, subtelność i wdzięk, Przybylska nie ma do niej startu.

ocenił(a) film na 8
Xenia_Frost

Są gusta i guściki. Mi bardziej podoba się Przybylska
A po drugie to tylko film a nie prawdziwe życie

OLIN1

W życiu, przybylska w tym filmie to karakan, a Wagner niezwykle piekna.

ocenił(a) film na 7
eska_10

Zdecydowanie. Agnieszkę można by zjeść. Cudeńko, a cycuszki rewelacja.

Xenia_Frost

chyba sie starzeje i na chwile obecna chyba sie zakochalem w pani agnieszcze 1 zauroczenie bylo w ciemnej stronie wenus ale ostatnie na atm leca posatowskie seriale i w synowie calkiem inaczej ja odbieram ale podoba mi sie jeszcze bardziej chociaz az tak ladna nie jest ale klasa emanuje z ekranu na cale mieszkanie i az prykro patrzec jak sie narzuca kidlerowi ale bez zacierania zeczywistosci mimo ze tak jest fajnie
a co do przybylskiej to faktycznie w tym filmie to po godzinie chyba sie zorientowalem ze to ona i faktycznie wygladala masakrycznie 0 ust z ktorych zaslynela w zltopolskich z tego samego roku produkcja wiec jak sie te usta powiekszyly?????
a kulminacja jej wygladu jest zdjecie profilowe na filmwebie niech kazdy zobaczy
analogoczniie nie ogladac zdjecia wagner bo chyba ktos dal to zdjecie po zlosci ale tacy sa ludzie

Xenia_Frost

Zgadzam się zdecydowanie! w 100%!!!
Ania też jest bardzo ładna,sexowna,ale Agnieszka wygrywa z nią zdecydowanie!!!
Zresztą wystarczy popatrzyć na scenę w samochodzie gdy pokazuje swój WSPANIAŁY(naturalny!!!) BIUST!!!

ocenił(a) film na 7
przemofan

Prawda? Również (w miarę) podoba mi się Ania, ale Agnieszka to piękna kobieta z cudnym, naturalnym, pokaźnym biustem :-)

Xenia_Frost

Wagner zdecydowanie wygrywa z Przybylską....

ocenił(a) film na 7
SzymonS1

Oczywiście - jest od niej o niebo ładniejsza. Nie mówiąc już o pięknych, naturalnych, pokaźnych cycuszkach Agnieszki (jak wspomniano wyżej) :)

Max66

Sama prawda, no właśnie i to jest jej najpoważniejszy argument w starciu z Przybylską, w ogóle niegdyś to kreowanie Przybylskiej na nie wiadomo jaką piękność było grubo przesadzone.....
Aż bym zobaczył dziś ten film, ale pora emisji straszna....

ocenił(a) film na 6
SzymonS1

Zdecydowanie Agnieszka Wagner :).

LoneGunman

Muszę w końcu dokończyć ten film bo ostatnio pózna pora pozwoliła mi oglądać tylko do (jakże ciekawej) sceny w samochodzie...
A z tego co widziałem to nie jest wcale taki zły jak średnia na filmwebie na to wskazuje, chyba że w drugiej części filmu coś nawaliło...

Xenia_Frost

W 1998, gdy kręcono film, Wagner jest w pełni dojrzałą, 28 letnią, piękną kobietą, Przybylska ledwo 20 letnim podlotkiem. Obejrzyj ostatnie filmy, porównaj np. "Bilet na księżyc" z "Listy do M". Czas jest nieubłagany, brak punktów stycznych dla obu pań. Ania bije Agnieszkę na głowę.

ocenił(a) film na 7
velve

Mimo upływu czasu, nadal uważam, że to właśnie Agnieszka bije Anię na głowę.

Xenia_Frost

To zalezy co kto lubi. Przybylska miała tutaj bezczelny szelmowski dziewczecy urok i twarz laleczki. Wagner prezentowala bardziej dojrzałe, subtelne piekne. No i ktos napisał, ze Przybylska miała w tym filmie mała usta, hmmm...usta miała w tym filme akurat bardzo duże. Ogólnie obie niewiasty piekne i tylko dla ich urody mozna obejrzec ten pretensjonalny, smieszny film.

Xenia_Frost

Policzcie do 10 i uświadomcie sobie, że o żadnej "zdradzie Wagner z Przybylską" nie ma tu mowy, bo rzecz nie dzieje się naprawdę, a bohaterki i cala fabuła są wymysłem scenarzysty. Jeżeli coś miałoby uwłaczać komukolwiek, to obsadzenie w roli męża bohaterki granej przez panią Agnieszkę Jana Englerta, który mógłby byc jej ojcem. Jeszcze bardziej żałosny jest pseudonim bohaterki granej przez Przybylską i fakt, że znów młodą i ładną aktorkę obsadzono w roli kochanki jakiegoś "dziadunia".

ocenił(a) film na 2
nikitablack

W filmie lepiej prezentowała się Wagner. Mimo wszystko uważam, żę świętej pamięci Przybylska była ogólnie zdecydowanie ładniejsza od Pani Wagner. Oczywiście mam na myśli porównanie Ani z najlepszych dla niej lat i Agnieszki z najlepszych dla niej lat.

użytkownik usunięty
Xenia_Frost

Wagner to typ urody bogini. Blond Belluci. Przybylska jednak też była naprawdę piękną kobietą. W tym filmie była dziewczęca ale w ,,Karierze Nikosia Dyzmy’’ klasycznie piękna :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones