PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31539}
4,4 7 817
ocen
4,4 10 1 7817
2,3 3
oceny krytyków
Rób swoje, ryzyko jest twoje
powrót do forum filmu Rób swoje, ryzyko jest twoje

Czy mam rację, czy jednak się mylę uważając, iż znaczna część fatalnych ocen które
wpłynęły na fatalną ocenę ogólną tego filmu na portalu - wynika z przeświadczenia, że
ostatnimi laty wszystkie polskie komedie osiągnęły poziom dna? Jest to naturalnie prawda,
iż dobre polskie produkcje komediowe zakończyły się na "Kilerze", ewentualnie na "Karierze
Nikosia Dyzmy", a przeważająca większość nowych produkcji prezentuje się nieśmiesznie i
żałośnie. Ale akurat ten stereotyp nie pasuje do tego mało znanego filmu. Nie można go
oceniać kierując się stereotypami, trzeba go najpierw zobaczyć. Ja to uczyniłem i sam
jestem troszeczkę zdziwiony, że mi.... się podobał. Było kilka całkiem dobrych momentów,
co istotne nie nudził, mogę nawet zaryzykować stwierdzenie, że przyjemnie się go oglądało.
Myślę, że ocena ogólna na portalu jest w stosunku do tego filmu krzywdząca i
niesprawiedliwa, być może wynikająca ze stereotypów. Polecam.

ocenił(a) film na 6
poland7

Nie wiem czy 7 to nie trochę za dużo, ale film napewno do obejrzenia.
Łatwy i lekki film o lata świetlne lepszy od tych nowych komedyjek.
To nie jest widowiskowy i przebojowy obraz jak kiler, tu jest trochę inny humor ale nie znaczy to że jest przez to gorszy.

ocenił(a) film na 8
poland7

Bo to jest film dla koneserów. W starych dobrych czasach (za komuny) brało się siatę piwa, nie patrzyło, co to za film (miała być niespodzianka) i siadało w ostatnim rzędzie. Z chęcią bym to powtórzył po latach, a film obejrzałem już kilka razy i mimo jego miernoty podoba mi się coraz bardziej. Pierwszy raz chyba nawet nie dotrwałem do końca, a teraz... ech, może to sentyment, ale film ten lubię coraz bardziej. Powinni go puszczać w DKF-ach (o ile jeszcze istnieją).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones