PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31539}
4,4 7 819
ocen
4,4 10 1 7819
2,3 3
oceny krytyków
Rób swoje, ryzyko jest twoje
powrót do forum filmu Rób swoje, ryzyko jest twoje

Ciekawy jak na taki film pomysł ale wyszło z tego film momentami irytujący ale ogólnie można raz obejrzeć.
Najlepsze to że taka Sewioło lepiej zagrała od reszty "aktorek".

Jordan66

Zapomniałem dodać że jak Mielona mówił swój wiersz "Do Matki" to się naprawdę wzruszyłem.

ocenił(a) film na 6
Jordan66

A dla mnie to tworzyło klimat. I już!

ocenił(a) film na 5
Jordan66

Jak dla mnie to cały film był jak widowisko teatralne, jeśli oczywiście mowa o aspektach wizualnych. Zresztą wystarczy zerknąć jaki czas film był kręcony. Ale to nie jest w tym wszystkim najgorsze, bo jeszcze większą tragedią jest scenariusz. Kiedy nie ma zaplecza technicznego ani merytorycznego to...no kupa. Ale są przecież jeszcze osoby biorące udział w takim projekcie. A w tym przypadku mamy same perełki i już nawet nie mówię o Lubaszenko czy Milowiczu bo najlepsi i tak byli Ci drugoplanowi - Buczkowski, Zbrojewicz, Kłosowski itd. po prostu śmieszni sami w sobie, do tego trzeba dodać bonus w postaci polskich ślicznotek (10 lat młodsze, piękne, gładkie i sfilmowane chyba z maksymalnym zoomem):) i efekt nie jest aż tak dramatyczny jak by się mogło wydawać po pierwszych 15 minutach filmu. Jednak ten archaizm i głupi scenariusz nie pozwala (mi przynajmniej) dać większej oceny niż 5. Swoją drogą jestem ciekawy ile kosztuje wyprodukowanie takiego filmu, ale bez gaż aktorów.
ps. I dlaczego film nie dostał nawet nominacji do nagrody Złotego Pawiana?:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones