Anna Przybylska

7,5
8 448 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Przybylska

Nie wiem, czy jesteś dobrą czy złą aktorką, ale to nie ma znaczenia. Chcę powiedzieć, że trzymam za Ciebie kciuki i jestem z tobą w chorobie. Mam nadzieję, że to nic poważnego, i że szybko staniesz na nogi. Powodzenia!:)

KejdzaBaton

Zgadzam się z Tobą. Uwielbiam tę aktorkę, i również wierzę, że wróci do zdrowia. Przede wszystkim dla dobra jej dzieci, ale i nam będzie cieplej na duszy :)

użytkownik usunięty
exces

Chyba nawet nie zdawałeś sobie sprawy co się wydarzy za dosłownie kilka minut...:(

Może to było jakieś przeczucie. Wczoraj napisałem kilkanaście postów na temat Ani. Do głowy by mi nie przyszło, że śmierć właśnie nam ją odbiera. Jeszcze w rej chwili nie dotarło to do mnie, i nie wiem jak oswoić się z myślą, że mojej ulubionej aktorki już więcej nie zobaczę. [*]

użytkownik usunięty
exces

Czasem tak to bywa. Pamiętam jak kiedyś w 2007 roku mój brat mówił że Colin McRae jest dobrym kierowcą i skomentował coś o jego jeździe. Za chwilę przełączyliśmy na wiadomości a tu bum- Colin McRae zginął w helikopterze ze swoim synem.

To nie pierwszy raz kiedy się z tym spotykam. Ludzie jakoś wyczuwają śmierć nieświadomie.

To nie wyczuwanie śmierci, lecz tylko zwyczajny zbieg okoliczności.

użytkownik usunięty
Roxley

Znam też jeszcze jeden taki przypadek, ale tym wolę się nie chwalić.

Kiedyś przez cały wieczór oglądałam kasetę z teledyskami M. Jacksona - nie ogladąłam jej od kilku lat - a w nocy Michael zmarł.

czubajka_filmweb

Gdybyś nie ruszała tej kasety, może by jeszcze żył... Ale zawsze możesz sprzedać tą historię i na jej podstawie można nakręcić horror.

xtomix

To ja mam jeszcze lepszą - urodziłem się 11 marca a to dzień zamachów w Hiszpanii i tsunami w Japonii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones