Anna Przybylska

7,5
8 432 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Przybylska

Czy fakt, iż w ciągu 48h po śmierci Ś.P Anna Przybylska "przeskoczyła" o jakieś 28 miejsc w "górę" jest w waszym mniemaniu czymś tak strasznym, że musicie hejtować i obrażać tych wszystkich którzy najzwyczajniej w świecie Ją lubili, szanowali i wystawili głupią "dyszkę"???? Wy to robicie z jakiejś chorej ideologii czy się minęliście z powołaniem krytyków filmowych czy teatralnych??? Więcej dystansu i empatii życzę.

tokarz85

Moim zdaniem jest to brak szacunku do samej aktorki. O jej aktorstwie powinny świadczyć jej osiągnięcia a nie...jej śmierć. Bardzo dobrze ogarnąłeś temat używając określenia "głupia "dyszka"". Inaczej tego nie da się określić.

zieloneczek

Ci ludzie a właściwie zwierzaki nie mają pojęcia o szacunku. Gówniarze niczego w życiu nie przeżyli, nie mają pojęcia czym jest śmierć kogoś bliskiego, czym jest ciężka choroba. Chociaż czym jest choroba to może akurat wiedzą bo mają spore problemy z mózgiem. Ja osobiście nie uważałem jej za wybitną aktorkę, po prostu coś w sobie miała, była naturalna i tyle. Ranking o niczym nie świadczy, to liczby które nie mają przecież żadnego wpływu ani na zarobki ani na ewentualne nagrody. A Ci debile (bo inaczej tego nie można określić) zachowują się jakby te parę pozycji w "górę" na "filmwebie" miały jej przynieść pośmiertnie co najmniej "Oskara"

tokarz85

No tak ale co ma choroba i śmierć do oceny jej pracy? Jaki tu jest związek? Czyli, że obecnie jakakolwiek ocena poniżej 10 będzie brakiem szacunku? Ja tego nie rozumiem, bo to ma się nijak do szacunku. Jeżeli chodzi o problemy z mózgiem o których się rozpisujesz to powiem Ci tak: problemy emocjonalne mają zarówno Ci którzy dają jej ocenie 1 bo ma się to do jej pracy jak pięść do nosa oraz osoby dające jej nagle 10, którzy podnoszą swoje morale.

zieloneczek

Brawo, lepiej tego ująć nie można.

zieloneczek

Nie zrozumiałeś... Chodzi o podejście do tematu ogólnie i robienie problemu dlatego, że ktoś przeskoczy kilka oczek wyżej w bezsensownym rankingu. Przecież to jest chore i tak infantylne, że brakuje słów. To jest forum na którym się dyskutuje nie tylko o aktorach i filmach czy grach pod kątem sztuki... Nie da się uniknąć ocen wyglądu, dyskusji o życiu prywatnym znanych ludzi... Nie wspomnę nawet o poglądach politycznych, religii czy historii itp bo przecież filmy czy gry mają różną tematykę i poruszają różne problemy. Po to są takie portale i fora, żeby ludzie się wymieniali poglądami na różne tematy ale hejtowanie i mieszanie z błotem tylko dlatego, że ktoś wystawił jakąś ocenę zmarłej osobie jest totalnym kretynizmem...

użytkownik usunięty
tokarz85

tokarz85, akurat gówno o życiu to wiesz ty. Owszem, te bezmyślne "dziesiątkowanie" zmarłych celebrytów pokazuje, jaka część narodu jest ciemna i jak łatwo ludzie potrafią iść za owczym pędem. Dajecie "10" na stronie poświęconej filmom i ocenie twórczości aktorce, która była przeciętna, znana głównie z ról głupiutkich kobietek, oraz pokazywania swojej golizny. Dla mnie zarówno ty, jak i wszyscy co po śmierci zawyżacie oceny Przybylskiej, jesteście zwyczajnymi ludźmi - chorągiewkami, bez własnego zdania, na których łatwo wpłynąć. To straszne że tacy ludzie później idą np. na wybory, po części decydować o losach naszego sponiewieranego narodu. Życzę powodzenia z takim podejściem.

To jest tylko głupi ranking bez znaczenia. A Ty tracąc tyle czasu i energii na przeżywanie, że Przybylska poszła w tym rankingu do góry, wypisując niezliczoną ilość postów na tym forum, pokazujesz tylko, że masz jakiś bardzo głęboki problem ze sobą. Chyba czujesz się niedoceniany w realnym (pozainternetowym) życiu? I tu próbujesz pokazać swoją "lepszość", "obiektywność", "znawstwo".
Poza tym robi mi się słabo, gdy czytam osoby, które czują taką pogardę dla własnego narodu (Twoje "polaki cebulaki" z innego postu). Wstydzisz się bycia Polakiem- naucz się niemieckiego, angielskiego, wyjedź, zmień sobie naród - bo oczywiście wg Ciebie inne narody to narody wyrafinowanych intelektualistów, znawców kinematografii, etc. Zamieszkaj gdzie indziej a sam się przekonasz...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tokarz85

Całe szczęście, że żyjemy w demokracji. W systemie totalitarnym (stalinowski ZSRR, albo Korea Północna) ci, którzy dali "10", zostaliby rozstrzelani i to dla dobra społeczeństwa.

tokarz85

Nie zauważyłeś, że facet, z którym dyskutujesz, autentycznie martwi się o Polskę, że ci którzy dali dychę mają prawa wyborcze, a nie powinni ich posiadać.

tokarz85

Nie jesteśmy Koreą Północna - proponuję łagodniejszy wymiar kar:
"8" - rok więzienia, pozbawienie praw publicznych na lat 5,
"9" - 1o lat więzienia, pozbawienie praw publicznych na lat 15,
"10" - 25 lat więzienia, dożywotnie pozbawienie praw publicznych.

DomPatryk

Stary, Ja tych ludzi nie ogarniam. Najlepsze, że on w tym całym swoim jestestwie uważa że ma rację. Tragedia narodowa bo ktoś dał "dyche" nieboszczykowi. Przecież jakby taki gamoń miał dostęp do broni to czułbym się skazany na śmierć...:) Dodam jeszcze, że czuję się nie godny bycia obywatelem mającym prawa wyborcze, w końcu dałem 10 pięknej aczkolwiek zmarłej sympatyczniej pani... ależ ze mnie prostaczek cebulaczek.

użytkownik usunięty
tokarz85

Wy jesteście naprawdę chorzy na umyśle...

tokarz obudził się po 2 tygodniach i raczył odpowiedzieć na posta. Ujawnianie bezmyślności oraz fałszywej, nadmuchanej żałoby części społeczeństwa to nie jest obrażanie - to stwierdzenie faktu. Weźmy jako przykład ostatni sukces reprezentacji polskich piłkarzy, czyli zwycięstwo w meczu z Niemcami 2:0. Przed tym meczem miesiącami większość dyskutowała: "te lalusie nic nie umieją", "po co inwestować w piłkę nożną w tym kraju", "partacze", "Polacy znów przegrają he he", ale po wygranej w narodzie obudził się duch kibica, a sezonowi patrioci oraz fani reprezentacji zaczęli skandować: "Jesteśmy najlepsi", "polscy piłkarze są świetni" itp. - żałosna obłuda. Sezonowe płaczki po zmarłych celebrytach prezentują ten sam fałsz oraz bezmyślność. Zwyczajne chorągiewki.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
tokarz85

Nie podniecaj sie tak bo sie zaraz zesrasz.

Kefajstossssss

Morda chamie. Nie dyskutuje z bydłem na takim poziomie. Chcesz dyskusji to proszę o racjonalną odpowiedż. Albo zmień konto hejcie

i jeszcze jedno... zmień tego awatara i nick bo jesteś pełzającą obrazą dla klasyki fantasy

użytkownik usunięty
tokarz85

Najlepsze jest to jak się plujecie, jak to ja was obrażam potocznym zwrotem "polaczki cebulaczki" - a sami używacie wulgarnych i zaczepliwych zwrotów, rodem z rynsztoka.

tokarz, nie cwaniakuj w internecie, bo to ty swoimi dennymi postami sam wychodzisz na skończonego frajera. Za takie słowa na ulicy dostałbyś w pysk, ale kozaczenie w internecie jest takie odważne, prawda? Nie będziesz mi mówić jak ma wyglądać mój awatar, odezwał się zresztą wielki wirtuoz awatarów na filmwebie: człowiek - dziń dybry :D
Nawet (co mnie zresztą dziwi) z DomPatryk, choć prowokacyjnie - pisze się lepiej z tobą, bo z tobą koleżko nawet nie ma o czym dyskutować.

Hahaha, bardziej żałosnego kozaczka jeszcze nie miałem okazji tu "spotkać". Odezwał się odważny i kryształowy w internecie:) Lepiej patrz na swoje denne posty trollu. Jesteś zwykłym malkontentem który krytykuje wszystko i wszystkich dookoła. Ja w swoich dyskusjach przynajmniej jestem w stanie się z kimś dogadać, wyciągać wnioski, przyznać komuś rację i okazać w niektórych przypadkach chociaż odrobinę szacunku. Niestety z takimi jak Ty to nie jest możliwe bo masz tak ciasny i ograniczony łeb, że nie chwytasz co się do Ciebie "pisze", z tego samego powodu nie masz o czym ze mną dyskutować "koleżko". Nawet sobie nie zdajesz sprawy jak szybko i łatwo można Cię sprowokować a już nie wspomnę o tym jak prosto Cię można przejrzeć. Uświadom sobie, że nie pozjadałeś wszystkich rozumów i nie jesteś najmądrzejszy w swojej wsi więc poważnie się zastanów co Ty pieprzysz. Ja z Tobą kończę bo nie mam zamiaru tego ciągnąć w nieskończoność, nie warto polemizować z debilem który ma klapy na oczach. Nie odpisuj na tego posta bo wszelkie wiadomości od Ciebie z góry uważam za ignorowane. Zdrówka życzę i niech Ci wyciągną ten kij z tyłka to może wyluzujesz. Żegnam i nie do usłyszenia .

użytkownik usunięty
tokarz85

Nie będę komentować całego twojego posta, dla niektórych przypadków nie należy poświęcać więcej czasu niż to konieczne. Każdy forumowicz na odpowiednim poziomie kultury po spojrzeniu na tą wymianę zdań sam rozsądzi, kto rzeczywiście obraża i zachowuje się jak głupiec.
"Nie odpisuj na tego posta bo wszelkie wiadomości od Ciebie z góry uważam za ignorowane. Zdrówka życzę i niech Ci wyciągną ten kij z tyłka to może wyluzujesz. Żegnam i nie do usłyszenia ." - typowy prostacki gbur. Uciekaj, uciekaj, to typowe dla ludzi na twoim poziomie.

użytkownik usunięty
DomPatryk

Pora na kolejnego pomyleńca - ten to już niższa półka, niejako pewny margines. Stały bywalec tegoż forum, przodowa płaczka po zmarłych celebrytach, oraz żałosny prowokator.

DomPatryk.
Znowu szukasz zaczepki? Mam cię znowu zgasić jak zrobiłem to w moim temacie? Założyłeś po kilkunastu dniach bzdurny temat, na temat... mojego tematu :D Oj przeżywasz jak widać ilość wypowiedzi w moim temacie, o czym już nieraz wspominałeś, oj widzę twój ból... ogarnij się chłopcze i znajdź sobie inną rozrywkę niż pisanie na forach filmwebu, to nie dla ciebie :) Do tego trzeba mieć choć odrobinę polotu, humoru, kultury, dystansu oraz inteligencji i umiejętności wypowiadania się na temat, czego ty - nie posiadasz. To żaden wstyd ;)
Proponuję ci posłuchać radia, zobaczyć jakąś komedyjkę... może Kac Wawę - tobie pewnie się spodoba, lub Karierę Nikosia Dyzmy?
Pozdrawiam cię :)

Heh, nie chce nic mówić, ale wydaje mi się, że to Twoje któreśtam konto na FW, z którego trzaskasz takimi komentarzami i wyzwiskami, że mogę pogratulować Ci siły :D WALCZ! NIE PODDAWAJ SIĘ! JESZCZE 291384892784 TAKICH POSTÓW!

a tak btw Twoich imponujących starć hejterowskich, to trochę dziwię się ludziom, którzy wchodzą w dyskusję z takimi prowokatorami :) Ani to świata nie zmieni, ani podejścia - nie lepiej olać?

Czasami jak czytam takie hejty, to wydaje mi się, że piszą to jacyś ludzie przeprowadzający doświadczenia socjologiczne, behawioralne... czy jak to się tam nazywa. A wy nie dość, że dajecie pożywkę, to marnujecie siły na dyskusję bez końca :P

użytkownik usunięty
SztucznyMrok

co ty bierzesz kobieto?

SztucznyMrok

I tak i nie.
Niekiedy odpuszczam, ale są granice, których nawet trollom i hejterom nie wolno przekroczyć.
Należą do nich m.in. godność osoby zmarłej i szacunek dla narodu polskiego.
Na tym forum poświęconym Annie Przybylskiej te granice były często przekraczane.
Gdy ktoś pisze polacy, albo co gorsza polaczki (z premedytacją przez małe p) trzeba reagować.
Nigdy nie twierdziłem, że o zmarłej aktorce, nie można wyrazić się krytycznie.
Można, ale należy zrobić to taktownie, zwłaszcza jeśli krytykuje się zaraz po śmierci. Pozdrawiam.

W rankingu hejterów jesteś niewątpliwie na jednym z pierwszych miejsc w III RP - muszę ci pogratulować tak wysokiej lokaty.
Widzisz jak jestem wspaniałomyślny. Ty mnie umieszczasz na najniższej półce, a ja ciebie na najwyższej.

Największy zarzut do twojego wątku "polandia - cebulandia" to podział Polaków na tych lepszych przez duże P i tych gorszych "polaczków - cebulaczków".
Na szczęście demokracja w Polsce jest na tyle silna, że takie poglądy nigdy nie zwyciężą w wyborach. To jest najgorsze, co mogłoby się wydarzyć w polityce.
Nie mam czasu, aby rozwinąć tą myśl (może zrobię to przy innej okazji), ale konsekwencję takiego czarnego scenariusza są oczywiste.
Zawsze będę zwalczał podział Polaków na tych przez duże i małe p.
Inne kwestie mają charakter drugorzędny. Zaproponowałem ci dyskusję merytoryczną bez wzajemnego obrażania.
Nie podjąłeś tematu. Może i słusznie. Nie potrafisz dyskutować bez obrażania. Pozdrawiam.

użytkownik usunięty
DomPatryk

"W rankingu hejterów jesteś niewątpliwie na jednym z pierwszych miejsc w III RP - muszę ci pogratulować tak wysokiej lokaty.
Widzisz jak jestem wspaniałomyślny. Ty mnie umieszczasz na najniższej półce, a ja ciebie na najwyższej." - no, doprawdy dobry z ciebie człek, nie spodziewałem się takiego wyróżnienia :)

Ale przejdźmy do rzeczy.

"Największy zarzut do twojego wątku "polandia - cebulandia" to podział Polaków na tych lepszych przez duże P i tych gorszych "polaczków - cebulaczków"."- Nie sądzisz iż hipokryzji oraz bezmyślności należy się przeciwstawiać? Założyłem temat, z lekką ironią, żartem opisujący pewien schemat - ludzie dają sobie narzucać pewne zachowania, ślepo idą za tłumem, nie zauważając istotnych problemów na własnym podwórku. Myślę ze żałoba po Annie Przybylskiej większości Polaków była co najmniej nieszczera, nadmuchana i w wielu przypadkach bezmyślna. Wielu ludzi, którzy nie poszliby na pogrzeb sąsiada - zapłakało po celebrytce, której poza czasopismami i ekranem - nie widzieli w życiu na oczy. Kiedy o tym pomyślisz, może przyznasz mi rację.
Tak naprawdę po pierwsze rodzina, po drugie najbliżsi znajomi oraz dalej - wierni fani tej aktorki mogą naprawdę mówić o żalu, tęsknocie.
Żebyśmy się dobrze zrozumieli. Sam współczuję bliskim zmarłej aktorki, każda śmierć człowieka to indywidualna tragedia i z pewnością nie jest to dobra wiadomość. Tylko istotną różnicą jest to że ja współczuję Annie Przybylskiej oraz jej bliskim w tym samym stopniu, co śmierci w ogóle nieznanej mi osoby. Nie wyróżniam ludzi tylko na podstawie tego że widziałem ich kilka razy na ekranie. Anny Przybylskiej nie znałem. Współczuję, choć na pewno nie jestem w żałobie. Nie była to bliska mi osoba, nawet jej nigdy osobiście nie poznałem. Nie widzę powodów do żałoby z mojej strony, jak i większości Polaków. Trzeba znać pewne granice, a proste, ludzkie współczucie do drugiego człowieka - diametralnie różni się od żałoby i płaczu, na to wyróżnienie zasługuje rodzina oraz bliscy znajomi.
Wystawienie niesprawiedliwej dziesiątki lub palenie internetowych zniczy to przejaw bezmyślnego narzucenia sobie pewnych zachowań - tak zachowują się dzieci.
"Zaproponowałem ci dyskusję merytoryczną bez wzajemnego obrażania. " - nie jestem pewien twoich intencji, ponieważ wcześniej nie paliłeś się do merytorycznej dyskusji, obrażając mnie. Kilka godzin wcześniej napisałeś wrogiego posta.
Zaryzykuję i odpowiadam ci, jestem ciekawy twojej odpowiedzi oraz jej poziomu.
Pozdrawiam :)

Ja również zaryzykuję. Ponieważ, jak mi się wydaję, zakończyłeś dyskusję z gospodarzem tego wątku, naszą dyskusję proponuje przenieść na nowy, neutralny wątek o nazwie Polemika. Będzie to autentyczny reset dyskusji w starym stylu.

DomPatryk

Anduril nie rób tego. Znów zacznie rzygać :D

malafrezja

Uroczej pani malafrezji i sympatycznemu panu Kefajstossssss dedykuję wiersz Tuwima

Wierszyk o kretynie i idiotce

Spotkali się w święto, o piątej przed kinem
Miejscowa idiotka z tutejszym kretynem
Tutejsza idiotko!- rzekł kretyn miejscowy
Czy pragniesz pójść ze mną na film przebojowy
Miejscowa kretynka odrzekła; z ochota
Albowiem cię kocham tutejszy idioto
Wiec kretyn miejscowy uśmiechnął się słodko
I poszedł do kina z tutejszą idiotką

Na miłym macaniu minęła godzinka
I była szczęśliwa miejscowa kretynka
Aż wreszcie szepnęła: kretynie tutejszy!
Ten film mam wrażenie jest coraz nudniejszy.
Wiec poszli na sznycel, na melbę, na winko
Miejscowy idiota z tutejszą kretynką.

Tutejsza idiotka z kretynem miejscowym
Następnie się zwarli w uścisku zmysłowym
W ten sposób dorobią się córki lub syna
Idioty, idiotki, kretynki, kretyna,
By znowu się mogli spotykać przed kinem
Tutejsza idiotka z miejscowym kretynem.

DomPatryk

Julian Tuwim „Miejscowa idiotka z tutejszym kretynem” - trzy różne wykonania:

https://www.youtube.com/watch?v=eCBm8p1QKN8
https://www.youtube.com/watch?v=wCWaGf-OXM4
https://www.youtube.com/watch?v=SScOK4I1QFY

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
zieloneczek

śp. Anna Przybylska może i niebyłą wybitną aktorką ale na mocną 7 zasłużyła

tokarz85

Dokładnie zgadzam się z tobą w 100%.Fakt nie była aktorką wysokich lotów,ale uwielbiałem ją za role Doktor Karinki w moim ulubionym serialu Daleko od noszy.

inMate1818

Nie byla aktorkom wysokich lotow ale dajesz jej 10, jakim idiotom to trzeba byc zeby dawac 10 aktorowi tylko dlatego ze umarl,no ale idiotow w polsce nie brakuje.

Kefajstossssss

Oczywiście,że nie brakuje,i jednym z tych idiotów jesteś ty.Tak dla ścisłości dycha nie za to,że umarła,a za role w serialu Daleko od noszy gdzie Przybylska jak i reszta aktorów rewelacyjnie odgrywali swoje komediowe role.

Kefajstossssss

Analfabetów,chamów i buraków takich jak ty też nie brakuje

Kefajstossssss

ja daje dychę aktorą których lubie i lubiłem :) .

michalmakula

Jezu jak ja się cieszę że po raz pierwszy dopiero dziś wszedłem na profil ś.p. pani Anny

tokarz85

Przecież rankingi na Filmwebie nie mają nic wspólnego z jakością gry aktorskiej. Po komentarzach na tej stronie i podobnych portalach można zauważyć tendencję, że aktorzy i aktorki są oceniani głównie za atrakcyjność filmu, w którym wystąpili. Ci młodsi może jeszcze za urodę :P To coś w rodzaju plebiscytu popularności i naturalne jest, że po śmierci Anny (zwłaszcza w tak młodym wieku) zwiększyło się zainteresowanie jej osobą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones