Anna Przybylska

7,5
8 415 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Przybylska

Pozdrawiam prawdziwych fanów - sezonowcy niech się opamiętają ;)

Ahajeczka

tak jest od zawsze, po co pisać takie rzeczy, nic nie zmienisz a tylko drażnisz innych.

Ahajeczka

Nie wiesz że po śmierci ludzie dopiero zaczynają doceniać i szanować drugiego człowieka;)Tego typu rzeczy tylko w PL :D

Kareivis

Przypomina się modlitwa Polaka z Dnia świra (nawiasem mówiąc jedyny wartościowy film, w którym zagrała pani Przybylska).

Ahajeczka

Ranking filmwebu to ranking popularności a nie talentu. W TP100 jest kilka perełek, a im dalej tym ciekawiej :)

Ahajeczka

Wiesz sam nie wiem co napisać wszystko już zostało napisane w postach powyżej, więc ograniczę się tylko do tego, że smutnym jest fakt iż za życia mówią o kimś, że jest złym aktorem piosenkarzem pisarzem bądź też prezenterem telewizyjnym. Sporą część artystów, myślę że jakieś 90% doceniają dopiero po śmierci, smutny niezaprzeczalny fakt. Powiedzmy sobie szczerze jakąś wielką wybitną aktorką pani Przybylska nie była. Sam miałem wrażenie że jest babeczką o ładnej buźce, którą dadzą na okładkę by jakikolwiek produkt się lepiej sprzedał. Pewnie całe mnóstwo ludzi tzw. napinaczy powie mi jaki jestem bee, ale taka prawda przynajmniej nie silę się na fałszywe słowa jaką wielką aktorką była pani Przybylska. A co do samej choroby pani Przybylskiej to fakt szkoda Jej, bo nikomu nie życzy się śmierci ani ciężkiej choroby.

Ahajeczka

Niech nawet będzie w pierwszej dziesątce . Jak mozna pisac takie rzeczy , w obliczu tego co sie stało . Filmweb upada moralnie przez takich jak Ty którzy pierwsze co po śmierci robią to wywalaja pretensje o to że komus miejsce podskoczyło . Brawo

maciekb80

Bardzo się mylisz. Ja sama wczoraj wieczorem dodałam tu post o Ani, więc proszę nie wymyślać. Nie zwróciłam tylko uwagi na ranking, wręcz przeciwnie. Ale z natury jestem osobą, która nienawidzi pozerstwa i zauważa pewne sprawy, więc to mnie zabolało. A skoro tak, to chciałam uświadomić tym wszystkim sezonowcom jak bardzo są żałośni. :) Lepiej oceniać obiektywnie i cenić kogoś za osobowość niż ocenić kogoś "pod publikę".

Tak btw. możesz poszukać tego mojego postu, chciałabym zobaczyć Twoją zdziwioną minkę. :)

Ahajeczka

A kto Ci powiedział że ocena wynika z faktu że dana aktorka , aktor zmarł ? wiele osób własnie przez rozgłos przypomina sobie o danej osobie i w momencie jej smierci może ocenic dana osobę za dorobek aktorski juz zamknięty bo wiemy że juz w niczym więcej nie zagra . To tez i jego kolejna rola juz nie wpłynie na zmiane na lepsza bądz gorsza ocenę całościową

Ahajeczka

myślisz że jak Paris Hilton umrze to nagle znajdzie sie w pierwszej setce ?

maciekb80

No a nie? :D

trancefan1986

no a tak ?

maciekb80

Tak.

trancefan1986

alez zbudowana odpowiedz . No ale postaram się ja przeczytac jednym tchem .

maciekb80

Sam lepszy nie jesteś.

sceptyk9

uuuuuaaaaa .....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones