Anna Przybylska

7,5
8 451 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Anna Przybylska

Jacek Żakowski we wspomnieniu "Anna Przybylska polską Dianą" w radiu TOK FM przeprosił Zmarłą Aktorkę za paparazzich, a ja przepraszam za wiele chamskich, nikczemnych wpisów na tym forum, jeszcze przed pogrzebem Aktorki. Po lekturze tych postów stałem się Jej fanem. Był to mój protest przeciw chamstwu i buractwu. Było mi po prostu wstyd.
Można powiedzieć, że Żakowski i Piwowarski w swoich ocenach przesadzają. Anna Przybylska nie jest polską Dianą, nie wiadomo też, czy zrobiłaby karierę w Hollywood. Ale ta przesada wynika ze szlachetnych pobudek, z emocji, ze szczerego żalu po śmierci Ani.
Nie możemy pozwolić, aby trolle opanowały to forum Anny Przybylskiej. Ludzi dobrej woli jest chyba więcej niż trolli? Nie możemy pozwolić na to, aby trolle wodziły nas za nos, tak jak to robi Putin z Unią Europejską. Zajął Krym i udajemy, że nic się nie stało. O problemach Polski i świata, na które jestem otwarty, dyskutuję na innych forach (pod innym nickiem).

Niektóre zasady walki z trollingiem (jest ich więcej):
1. Nie karmić trolla, szczególnie na jego wątku. Troll tylko na to czeka.
2. Nie pozwolić, aby troll narzucił nam warunki dyskusji. Nie dać się sprowokować.
3. Nie poświęcać trollowi za dużo czasu, lepiej poczytać Dostojewskiego, lub posłuchać dobrej muzyki.

Ja przestałem karmić trolla na jego wątku i zakończyłem z nim dyskusję. Ale troll nie dotrzymał słowa i powlókł się za mną, niczym hiena cmentarna, na inny wątek.
Tu na tym wątku "Przepraszam Aniu" nie będę odpowiadał na prowokacje trolli. Szkoda mi czasu na rozładowywanie ich frustracji. Jest to forum Anny Przybylskiej, a nie forum trolli i frustratów.
Odpowiem natomiast na mądre posty ludzi dobrej woli.

Jacek Żakowski - radio TOK FM
https://www.youtube.com/watch?v=dWbihiKWjDQ


Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
MariuszSuperStar

Szanowny kolego, polecam drugą audycję:
Poranek TOK FM:
Jacek Żakowski - Poranek TOK FM (jest to środek audycji - ok. 22 minuty, proszę nie mylić z wcześniejszą wypowiedzią Żakowskiego).
http://audycje.tokfm.pl/audycja/120

Bardziej szczegółowa informacja poniżej. Pozdrawiam.

MariuszSuperStar

"Misiu kolorowy" - dobre. Dawno już się tak nie ubawiłem. Masz chłopie fantazję.
Jeśli dobrze rozumiem, "Misiu kolorowy" oznacza czytelnika czasopism kolorowych, tabloidów, czy też brukowców.
Nie należę do do tej grupy. Nie jestem czytelnikiem czasopism kolorowych.
Nie zaliczaj Polityki do tej samej kategorii, co Fakt i SE.
Możesz się nie zgadzać z linią polityczną Polityki, ale to nie jest tabloid.
Podobnie rzecz ma się z Żakowskim, z którym możesz się nie zgadzać, ale nie jest on dziennikarzem tabloida.
Nie ładnie natomiast, że drwisz sobie z dzieci Przybylskiej:
"Biedne, biedne, biedne dzieciaczki! Tak mi ich zal! Kto soe teraz nimi zajmie?? MOZE JA??".
Wprawdzie rozumiem, że masz na myśli media, które to głoszą, ale nie wszyscy muszą to wychwycić.
Mogłeś napisać to inaczej, wykazać więcej taktu.

Najgłupszy komentarz:
Wiersz o Annie Przybylskiej - autor, Kobuz
Zmarła nam dzisiaj Przybylska Anna Płacze cała polska, łez pełna wanna ....
itd.

i późniejszy dopisek autora Kobuza najeżony błędami ortograficznymi:
"Polska jest napisane się zawsze z dużej litery, bo jest najważniejsza. Jestem Polakiem i nie ucz mnie języka Polskiego, bo nic co Polskie nie jest mi opce"
szczególnie to "opce" mnie rozśmieszyło.

DomPatryk

Tytułem uzupełnienia:
Była aktorką, ale nie celebrytką. Była normalną kobietą - partnerką życiową, matką.
I dlatego była tak lubiana. Zrezygnowała na kilka lat z kariery aktorskiej, aby towarzyszyć partnerowi w wyjeździe do Turcji.
O tym rozmawiali Tomasz Lis, Tomasz Wołek i Wiesław Władyka u Jacka Żakowskiego (10 października)
.
Jacek Żakowski - Poranek TOK FM (jest to środek audycji - ok. 22 minuty, proszę nie mylić z wcześniejszą wypowiedzią Żakowskiego).
http://audycje.tokfm.pl/audycja/120

Moja osobista opinia: Szkoda, że się nie pobrali, ale to był ich osobisty rodzinny wybór, którego nie powinno się drążyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones