PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519941}
6,0 12 465
ocen
6,0 10 1 12465
Klub szalonych dziewic
powrót do forum serialu Klub szalonych dziewic

NARZEKAŃ JEST TU MNÓSTWO.. a moim zdaniem jest to jeden z ciekawszych seriali w telewizji w ostatnim czasie.. 2 pierwsze odcinki na prawdę mnie wciągnęły i będę to oglądać, bo przynajmniej są świetne teksty, ciekawe sceny i w koncu coś się dzieje, a nie tak jak w "Klanie" czy innym tasiemcu! POLCAM !!!

ocenił(a) serial na 2
sork00

Forum jest po to żeby wyrażać swoją opinię. Jak się komuś nie podoba to narzeka, ma prawo.

ocenił(a) serial na 6
joannaxweronika

Nie jak zwykle sami znawcy ,tylko jak zwykle każdy ma swoje zdanie.Przecież oto chodzi,relax ;-)

ocenił(a) serial na 7
magdalena2682

W Polsce nie było jeszcze takiego serialu i dlatego szokuje, niepodoba się bo nasz naród ma mentalność M jak miłość i dlatego tyle zamieszania.

ocenił(a) serial na 8
margit2

uważam tak samo, a także twierdzę tak samo ze jest to jeden z ciekawszych
seriali ! po prostu nie dla konserwatywnych, myślę, ze rzeczywiscie moze
sie równac z zachodnia produkcja

dziewiona

Zgadzam się w stu procentach - ludzie mają wpojony jeden wzorzec i oczekiwania w niego wpasowane. Konsekwentnie każdy innowacyjny montaż jest traktowany jak przestępstwo, pamiętam, jak wiele lat temu było identycznie z jakąś produkcją Jandy. Wtedy sama byłam oburzona. Dziś - cieszę się, że jest choć jeden serial, w którym przez 44 minuty jednego odcinka dzieje się więcej, niż przez 2 tygodnie w uwielbianej przez wszystkich "Majce"...
Osobiście jestem bardzo pozytywnie zaskoczona - dynamiczny, do bólu babski, zabawny.
Pocieszają mnie wyniki badań - ludzie przed Big Brotherem nie chcieli Big Brothera, bo nie wiedzieli, że taka formuła może istnieć. Może po KSD będzie więcej produkcji typu KSD. No - może bez "pościeli z Ikei" jak śpiewała Nosowska i zbyt kolorowych ubrań. ;)

Palkens

"Dziś - cieszę się, że jest choć jeden serial, w którym przez 44 minuty jednego odcinka dzieje się więcej, niż przez 2 tygodnie w uwielbianej przez wszystkich "Majce".."

...i mniej niż w ciągu dziesięciu minut w "Seksie w wielkim mieście".

margit2

Oj, Margit, Margit. Ile masz lat? 13? Otóż spośród moich znajomych KSD nikogo nie "szokuje". "Żenuje", "nudzi", "zniesmacza", "pobudza do sardonicznego śmiechu" - owszem, tak. Co w nim niby jest szokującego? Że jedna pani użyła słowa "laska"? Łaaaaał. Szok. Niesamowity.

joannaxweronika

To Ić Se Ponarzekać Na Polityków Jak Ci Się Chce Tak Strasznie Akórat a Nie Na Seriale.......

Im_84

A To Było Do Tej "joannaxweronika"

za krótki <br/>

ocenił(a) serial na 1
sork00

Też wczoraj oglądałem ten serial i nie będę komentować fabuły, bo to tylko mix najnowszych TVNowskich "komedii".

Ale to co zasługuje na komentarz to strasznie marne aktorstwo. Cały serial ma się chyba opierać na urodzie aktorek, co zresztą widać po ilość scen, w których panie prezentują mniej lub bardziej odsłonięte ciała.

Na przykład ta scena, w której Przybylska masuję koleżankę - nie mają wózka ani kranu i muszą wszystko robić w jednym kadrze,w którym przypadkiem znajduje się biust aktorki?

sork00

KSD nie jest taki mdły jak większość polskich seriali. Całkiem przyjemnie się go ogląda. Pozdrawiam wszystkich oburzonych "ŚWIĘTSZYCH OD PAPIEŻA"

sork00

Ten serial jest super....* Bardzo podobny do Gotowych na wszystko - równiez polecam..;)

ocenił(a) serial na 5
Elizabeth2442

No chyba Cię cycki swędzą.

Birke_La_Folle

A Ciebie Kulfon...:>

za krótki <br/>za krótki <br/>

sork00

każdy ma swoje zdanie i po to jest forum zeby sie na nim wypowiedziec...
Jak dla mnie serial ok. Fajnie sobie popatrzec na Przybylska bo ladna dziewczyna ale serial sam w sobie po 25 minutach robi sie nudny. w kazdym razie nie jest taki zly.

ocenił(a) serial na 3
sork00

Po takiej wypowiedzi jestem niemal PEWIEN, że autor nie miał najmniejszego do czynienia z żadną docenioną amerykańską produkcją.

ocenił(a) serial na 8
sork00

Zgadzam się! Jak na razie się mi bardzo podoba: D Taki inny jest niż wszystkie; )
Pozdrawiam! xd

sork00

Właśnie kończę trzeci odcinek...
Spodziewałem się czegoś na wzór "Lejdis" i "Teraz albo nigdy"... no może jeszcze "Seksu w wielkim mieście"... a otrzymałem serial który mnie nie wciąga, taki jakich wiele choć o kilka klas wyższy od tych typu "M jak miłość"

sork00

Zdaję sobie sprawę, ze po to jest forum, zeby wyrażać swoje zdanie.. ale wybaczcie, czepianie się jakiś bzdetnych szczegółów jest delikatną przesadą.. poza tym często w oparciu o opinie na tym forum ludzie wyrabiają sobie własną opinię na temat serialu czy filu nawet go nie oglądając, a WARTO! HASŁA TYPU: GNIOT, najgorszy, nudny, kolejny tasiemiec.. zniechęcają do obejrzenia, a zaryzykuje stwierdzenie, że w polskiej TV jest MNÓSTWO GORSZYCH seriali a niemal żadnego lepszego.. TRUDNO ŻEBYŚMY PORÓWNYWALI POLSKĄ produkcję do amerykańskiej, gdzie jest 10000 razy większy nakład pieniężny i co drugi obywatel chce być aktorem :D heh' KAŻDY NIECH MA SWOJE ZDANIE ALE CZASEM MOŻNA POMYŚLEĆ NIM SKRYTYKUJEMY COŚ PORÓWNUJĄC TO DO GNIOTÓW i innych ;) POZDRAWIAM I POLECAM "KSD" :P

użytkownik usunięty
sork00

Serial jest żenujący. Kolejna bezsensowna polska produkcja. Jestem ciekaw ile ten serial jeszcze poleci.

sork00

Oby długo, bo to jeden z ciekawszych seriali TVN'u.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones