PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519941}
6,0 12 465
ocen
6,0 10 1 12465
Klub szalonych dziewic
powrót do forum serialu Klub szalonych dziewic

Twojego typu (Niby Rocky) to mi żal dupę ściska. Jak można być tak zaściankowym. Skąd Ty pochodzisz bo mam nie odparte wrażenie, że Plebania, Złotopolscy to Twoje klimaty. Jak można kogoś tak obrażać. A powiedz mi jaki serial jest dobry? Może Ty lubisz Majkę? To chyba bardziej Twój klimat?

monika611

hahhaha, dobre, ten serial to marna podróbka seksu w wielkim mieście który obejrzałem i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że jest niezły
to tak jak niania, oryginalna jest super, dygant ot buractwo

ocenił(a) serial na 1
monika611

Dobry serial to np. Lost, House, Dexter, Desperate Housewives. Profesjonalna praca kamery, profesjonalny montaż, profesjonalni aktorzy, dobre scenariusze. KSD to jakaś pomyłka.

ocenił(a) serial na 1
monika611

Zbuntowane licealistki myślą, że oglądają "kontrowersyjny" serial. Chyba by im głowy eksplodowały gdyby obejrzały "Przełamując fale", czy "Oczy Szeroko zamknięte". Kilka marnych aktoreczek gada sobie o seksie a laseczki myślą , że mają do czynienia z jakąś medialno-obyczajową rewolucją. Przy "Nic Śmiesznego" Koterskiego "Klub..." to serial dla dziewczynek idących do pierwszej komunii.

O stronie technicznej tego czegoś nie wspomnę.

krzychun

krzychun, nie jestem licealistką tylko kobietą po 30-tce, a jeżeli chodzi o filmy które wymieniasz to nic ciekawego. Mnie nie jara pokazywanie przez cały film bzykania gdzie popadnie. Mówią szczerze "Oczy szeroko zamknięte" beznadzieja totalna, obejrzałam go końca, rozczarowanie straszne. A jeżeli chodzi o Polskie komedie "Nic śmiesznego" taki sobie żadna rewelacja oprócz Konrada. Bo Koterski pokazał całego siebie - czyli totalnego debila.
Leśny dziadku, wymieniasz same zachodnie produkcje. Ale jeżeli się podniecasz Dexterem to sorry, ale to nie moje klimaty.
A jeżeli chodzi o KSD, nie chodzi o montaż, chodzi o to aby pokazać kobietą, że nie są stworzone tylko do tego aby opierać męskie gacie, sprzątać po nich i niańczyć gromadki dzieci. Są kobiety na tym świecie które chcą czegoś więcej niż tylko pranie, gotowanie, sprzatanie itd. Wy faceci uwarzacie, że jak kobieta jest wolna, ma dobrą pracę, chodzi po klubach to jest dzi....ką ale jak wy po pracy wiecznie wałęascie się po barach i domowe ognisko was nie pociąga to jesteście macho!
Przepraszam ale właśnie ten film pokazuje, że kobiety powinny uwierzyć w siebie i nie tylko domek się liczy ale również własne życie, marzenia, kariera i wiele innych. Moim zadaniem faceci to mali synkowie swoich mamuś. I tyle. Ten film nie jest dla Was.
Dochodzę coraz częściej do wniosku, że moj mąż jest inny, bo to on zawsze mi przypomina, że dziś KSD i oglądamy go razem, zaśmiewamy się do łez.
Pozdrowienia dla Was chłopcy i trochę luzu.

ocenił(a) serial na 1
monika611

Moniko611, "kobieto po 30-tce," bardzo chciałabym wierzyć, że twoje wypociny to tylko marna prowokacja...

lena_777

szkoda pisać, skoro prawda jest jest traktowana jako wypociny. Polacy to strasznie sztywniaki i tyle.

ocenił(a) serial na 1
monika611

"A jeżeli chodzi o KSD, nie chodzi o montaż, chodzi o to aby pokazać kobietą, że nie są stworzone tylko do tego aby opierać męskie gacie, sprzątać po nich i niańczyć gromadki dzieci. Są kobiety na tym świecie które chcą czegoś więcej niż tylko pranie, gotowanie, sprzatanie itd. Wy faceci uwarzacie, że jak kobieta jest wolna, ma dobrą pracę, chodzi po klubach to jest dzi....ką ale jak wy po pracy wiecznie wałęascie się po barach i domowe ognisko was nie pociąga to jesteście macho!"
Bardziej chodzi o to, żeby pokazać jak głupie i niedojrzałe potrafią być kobiety. Żeby nie było piszę o nich, bo to one są głównymi bohaterkami, gdyby to byli mężczyźni to napisałabym o nich. Najgorsze jest to, że rzeczywiście takie dna zamiast dać sobie spokój z poważnymi związkami (do których się po prostu nie nadają) psują życie innym. Żaden normalny facet tak nie uważa, o czym pewnie wiesz.

ocenił(a) serial na 1
monika611

Moniko, kręcisz się w kółko. Cały czas próbujesz udowodnić , że oglądając KSD masz do czynienia z czymś nowym, kontrowersyjnym, łamiącym tabu, nietuzinkowym. Ja wymieniając tamte tytuły nie pytałem o opinie , chciałem tylko pokazać że ten nieprofesjonalnie wykonany serial kontrowersyjny byłby w czasach kina niemego, dzisiaj jest marnym epigonem produkcji które łamały pewne schematy.


P.S
"A jeżeli chodzi o KSD, nie chodzi o montaż" - a to już usprawiedliwianie zwykłej chałtury.

ocenił(a) serial na 1
monika611

Zresztą, ludzie nie krytykują serialu za samą tematykę - mnie ona jest obojętna, śmieszy mnie tylko nazywanie jej "czymś nowym". To przecież zbiorowisko najgorszych polskich aktorów, serialowych wywłok i chałturników. Do tego montaż i zdjęcia marnie naśladujące zachodnie produkcje. Niektórzy są takimi dziwakami i interesują ich reżyseria, zdjęcia montaż i mają czelność wspomnieć o tym na forum poświęconym kinematografii i telewizji. PRZEPRASZAMY!

krzychun

Grupka babek, które nie dorosły do życia w stałym związku. Babki koło 30-stki z banalnymi problemami, które pamiętają czasy kiedy te całe pseudo-szalone, pseudo-dziewice chodziły do podstawówki. Co jest w tym kontrowersyjnego ?

wojciechcejrowski02

monika popieram

ocenił(a) serial na 1
monika611

Zaściankowy ? No tak, bo dawanie dupy każdemu bez zobowiązań, usuwanie dziecka jak śmiecia gdy się zaszło w ciążę jest i świętowanie tego w gronie koleżanek "postępowe".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones