PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519941}
6,0 12 464
oceny
6,0 10 1 12464
Klub szalonych dziewic
powrót do forum serialu Klub szalonych dziewic

Chyba Mikołaj, choć sama postać nie zbyt fajna.

fajnaserialomaniaczka

Dawid !!! (Filip Bobek) <3 boski

ocenił(a) serial na 1
fajnaserialomaniaczka

Ty chyba masz siano zamiast mózgu?

ocenił(a) serial na 9
Alex303

Strasznie musisz mieć smutne życie. Czerpiesz ewidentną satysfakcje z psucia ludziom zabawy;) Poszukaj czegoś co i Tobie się podoba i wypowiedz się pozytywnie z tego jest dużo lepszy fun!

ocenił(a) serial na 1
AsiekTroll

Wzruszyłaś się głupiutka dziewczynko. Mam milion rzeczy, które mnie cieszą, ale cieszy też mnie tępienie głupoty i prostactwa, a do takich niewątpliwie należą widzowie KSD. Ten serial okazał się za bardzo żenujący nawet jak na gusta przeciętnego niedorozwoja wychowanego na TVN-ie, bo został zdjęty z anteny po jednym sezonie. Więc jesteś głupsza dziewczynko, niż te nasze niziny społeczne oglądające TVN. Czyli musisz być totalnym dnem intelektualnym.

fajnaserialomaniaczka

Serial miał słaby scenariusz więc mogli nadrobic chociaż jakimiś fajnymi facetami skoro chcieli żeby baby to oglądały. Niestety- ani scenariusza, ani charyzmatycznych postaci, ani nawet żadnego fajnego faceta.

alien_2

Co to znaczy "fajnymi facetami" ?

LilPeneros

Żeby byli przystojni, mieli lepiej napisane role, a nie znowu Szymon Bobrowski i Kuba Wesołowski. Ja wiem, że to miał byc serial o babkach, ale facetom mogliby poświęcić więcej uwagi żeby nie byli tylko dodatkiem:)

ocenił(a) serial na 7
fajnaserialomaniaczka

a mnie się żaden nie podobał, bo żaden nie był męskim facetem tylko takie wypłoszki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones