PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=519941}
6,0 12 464
oceny
6,0 10 1 12464
Klub szalonych dziewic
powrót do forum serialu Klub szalonych dziewic

i wbrew pozorom nie jest wcale takie złe. Zapowiada się lekki serial, jak pozostałe odcinki utrzymają poziom, może to być najlepsza produkcja TVN od bardzo dawna. Najbardziej rzucają się w oczy dobre zdjęcia i montaż. Pozytywnie mnie też zaskoczyła gra Dereszowskiej, bo zawsze ją uważałem za fatalną aktorkę, ale tutaj jest trochę mniej fatalna, widać, że się uczy :-) Ciekawe co będzie dalej.

zdjecia i montaz sa swietne! tak samo muzyka.. zupelnie cos innego..
szkoda tylko ze historia jest wtorna..:) ogolnie to polecam

inasequible

Historia może i wtórna, ale na wieczór po ciężkim dniu jak najbardziej się
nadaje. Też oglądałam pierwszy odcinek i zapowiada się naprawdę przyjemny
serial ;)

właśnie.. MUZYKA jest po prostu świetna! I zdjęcia w pełni profesjonalne. A nawet fabuła, choć wtórna, mnie tam nie przeszkadza. Uśmiać się można, teksty są też pomysłowe.. JA TO KUPUJE ;p POLECAM!!!

sork00

Jak dla dla mnie muzyka pełni tu rolę niepotrzebnej "przeszkadzajki", ale ogólnie serial myślałem, ze bedzie dużo...dużo...gorszy (coś na wzór TaN lub Magdy M czyli serialu o niczym)a tu miłe zaskoczenie. Fajnie się oglądało, nawet niezłe dialogi (za adaptacje scenariusza odpowiada D. Nowakowski, spod którego wyszło zabawne 39,5 )Zobaczymy jak bedzię dalej. 7/10

Mi również się podobał pierwszy odcinek. Wzorowany na zagranicznych serialach, ale i tak milo się oglądało. Prawdopodobnie serial się "wyrówna" po paru odcinkach- mam na myśli źle dopasowana miejscami muzykę itp. Zgadzam się z przedmówczynią - moim zdaniem najbardziej interesująca propozycja TVN od dawna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones